Velký výběr firem

Otázkou je, zda si budete rekonstrukci dělat sami a bude tak potřeba zajistit jen materiál, anebo hledáte firmu, která vše zajistí a udělá za vás. Samozřejmě v této věci rozhodují finance. My jsme se pro vás zaměřili pouze na materiál od různých firem. V dnešní době si můžete na trhu vybírat ze široké nabídky. V některých velkých nákupních střediscích pro domácí kutily jako je například OBI, UNI HOBBY, BAUMAX, HORNBACH nebo BAUHAUS, si můžete bez problému zboží prohlédnout a popřípadě materiál zakoupit.
moderní koupelna
V těchto obchodech se můžete optat na kvalitu i přímo specializovaného zaměstnance. My jsme pro vás prozkoumali, které firmy nabízejí kvalitní a levnou keramiku do koupelen. Vybrali jsme pro vás tři specializované prodejny přímo pro koupelnu a jako třešničku jsme nastínili jednu značku, která je oblíbená a levná.
závěsný záchod
1.      Koupelny Jas – specializovaný kamenný obchod
– Š
iroký výběr dlažeb, obkladů, keramiky.
– Specializovaný obchod, nabízející i odbornou montáž.
– Vlastní internetové stránky i s obchodem.
– Pobočky: Teplice, Hradec Králové, Olomouc, Šumperk, Prostějov, Otrokovice, Ostrava, Valašské Meziříčí.
– nabízející značky jako CERSANIT, OPOCZNO, RAKO, EL MOLINO, TUBADZIN, ARTÉ.
2.      Siko koupelny
– Opět se jedná o specializovaný obchod zaměřený na koupelny, ale i na kuchyně.
– velký výběr značek od různých zahraničních firem (podobné značky jako u výše zmiňovaných koupelen JaS).
– Také vlastní, jak internetový obchod, tak webové stránky.
– Pobočky: Praha, Tábor, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov, Teplice, Ústí nad Labem, Jihlava, Brno, Olomouc, Litomyšl a mnoho dalších poboček.
Koupelny Ptáček
– Tento obchod má vše jako výše zmiňované prodejny a není tedy třeba se opakovat.
– Pobočky naleznete v každém kraji.

 Zmínili jsme, že vám představíme ještě dvě oblíbené a levné značky. Mezi ně patří značka Cersanit, kterou můžete nalézt, jak ve specializované prodejně, tak i v obchodě pro kutily. Tato značka keramiky do koupelny je zejména oblíbená pro svou cenu, protože patří mezi nejlevnější. Cersanit je polská značka, na svou cenu i kvalitní. Tak přejeme výběr té nejkrásnější koupelny ve vašich očích.