Najít bezpečný úkryt

Každá generační doba přináší nějaké nové způsoby a zvyky do našich životů. Dříve se peníze vydávaly do rukou po určitém období odpracované doby, a co s nimi vlastník udělal, již bylo na něm. Samozřejmě se vymýšlely různé úkryty, které bohužel v některých rodinách přetrvávají. Stávaly se tak snadnou kořistí pro lupiče, případně se tak uspořené finance snadno roztočily s nulovým zhodnocením.
prasátko a mince
Co ale udělat s našimi penězi, které jsme si tak těžce vydobyli svojí prací? Jak pro ně najít bezpečný úkryt a v noci se hrůzou nebudit, zdali naše obálka je stále na stejném místě? Když se přenesu do dnešní doby, tak banky hýbou světem. V podstatě veškeré naše finance se přelévají přes bankovní účty. Jedná se o nejsnadnější způsob pohybu peněz a ať se nám to líbí nebo ne, tak i bezpečnější úkryt, než je u nás doma ve strožoku.
vykulená žena
Vyberte bezpečný a výhodný bankovní účet
Možná někteří z vás si teď poklepou na čelo, jestli náhodou jsem normální. Ty poplatky, starosti a už existuje tolik případů, že klientům někdo vybral účet. Nemohu jinak, než s vámi souhlasit. A ani se nedivím, že mnozí stále váhají. Opravdu některé banky by zasloužily stupeň vítězů při účtování poplatků a dalších nepřehledných služeb, které hradíme. Na druhou stranu, pokud si jdeme vybrat něco pěkného na sebe nebo do domácnosti, tak také se nevrhneme hned po prvním, co vidíme, ale zvažujeme další možnosti koupě a využití. Přesně tak je to i s bankovním účtem. Pravda reklamních kampaní na banky, kde neplatíme poplatky je také celkem dost a jak se v tom má člověk vyznat?
bankovní logo
Nenechte se zlákat jednou nabídkou

Nejlepší je si projít více nabídek a zjistit, co dalšího vám banka nabízí k vašemu účtu a také zjistit, jak bude zabezpečený váš účet v případě napadení. Jakým způsobem fungují výběry, vklady, převody a platby, které se v dnešní době běžně provádí převodem na účet. Nenechte se odradit i nabízeným balíčkem za nějakou menší stabilní částku. Mnohdy ukrývá i malé překvapení, že neplatíte odchozí platby, výběry z bankomatu máte v nějakém počtu zdarma a třeba i nabízí zdarma elektronické zabezpečení proti napadení vašeho účtu. To nemusí být vše. Můžete zároveň obdržet i třeba kreditní kartu, která v sobě ukrývá cestovní pojištění, tudíž vycestovat do zahraničí na nákupy, dovolenou a podobně, aniž bychom dále sháněli pojistné smlouvy. Když se pak podíváme podrobněji na takové nabídky, tak si snadno spočteme, že takový účet se vyplatí.
Chraňte vaše peníze, dokud je čas.

Posted in Nezařazené