Americká půjčka vás jistě osloví

Znáte výhody americké nebankovní hypotéky? Pokud tomu tak náhodou není, pak se vám jistě vyplatí, když si o tomto úvěru zjistíte co nejvíce informací.
Americká hypotéka jako taková je formou půjčky, která není omezená žádným účelem využití peněz. To je velice výhodné v situaci, kdy chcete žádat o peníze na nějaký specifický, a dost netypický plán – třeba chcete obletět svět v rogalu. Anebo máte v plánu stavět, kupovat či rekonstruovat bydlení, tak jako většina ostatních žadatelů o půjčku, nicméně vy se chcete vyhnout všem zbytečným kontrolám a omezením při nakládání s půjčenými penězi, třeba nechcete dokládat, jak jste je proinvestovali, a chcete mít možnost své plány na poslední chvíli změnit. I v takové situaci je americká půjčka dobrou volbou.

mince.jpg

Ovšem jaký je rozdíl mezi bankovní a nebankovní americkou hypotékou? Přeci v tom, jak snadno je můžete získat.
Americká hypotéka jako taková je bezúčelová a nemusíte dokládat, na co peníze využijete, ani jak jste s nimi naložili. Když si však tuto půjčku vyřídíte v bance, tak budete muset splnit tisíc jiných podmínek, abyste ji vůbec mohli získat
Nebankovní americká hypotéka http://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/je jiná, její získání je mnohem snazší. A to až do té míry, že se vaše povinnosti smrsknou na pouhé dvě podmínky, které musíte naplnit.

detail na komínek zlatých mincí.jpg

Tak jako u všech ostatních půjček platí, že musíte mít dostatečnou bonitu, tedy příjem v rozumné výši, ze kterého budete moci sjednanou půjčku splácet i s úroky.
A specifickou podmínkou amerických hypoték je to, že se za ně musíte zaručit nemovitostí. Vždy takovou, která bude svou hodnotou odpovídat výši půjčky, o jakou máte zájem. Oproti zvolené nemovitosti můžete získat úvěr až do výše sedmdesáti procent hodnoty vaší nemovitosti. Takže se může jednat o pořádně vysokou sumu peněz.