Americká hypotéka bez doložení příjmu a bez registru

Jak již název napovídá, jedná se o hypotéku bez doložení příjmu a k tomu ještě bez registru.

  1. V prvním případě – nemusíme dokládat své příjmy.
  2. V druhém – se nenahlíží do registrů dlužníků.

klíč

Abychom si celou situaci ještě více osvětlili, musíme si říci, že se jedná výhradně o typ podnikatelského úvěru. Tento úvěr si tedy nemohou sjednat běžní občané, je určen výhradně pro podnikatelské účely. Firmy, podnikatelé nebo živnostníci, tedy OSVČ, si tento typ úvěru mohou sjednat. Peníze následně použijí v podnikání. Jak je můžete použít? Můžete s nimi hradit běžné výdaje, platit faktury, mzdy, sociální a zdravotní, daně, platby finančnímu úřadu, ale také dokonce exekuce či nakupovat majetek, zboží nebo služby. Peníze se dají použít také na vyplacení takzvaných špatných dřívějších půjček nebo zástav. Můžete se vymanit z něčího vlivu, zaplatit dluhy a nedoplatky.

Podmínky a vlastnosti úvěru

V případě tohoto typu podnikatelského úvěru se samozřejmě v prvé řadě ručí nemovitostí. To je důležitý faktor, na který nesmíme zapomínat. Získáte 50 až 70% z odhadní, většinou se jedná o prodejní cenu nemovitosti. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Garantujeme nízkou úrokovou sazbu a žádné problémy s vyřízením. Vše je jednoduché a velice rychlé.

vila

  1. Nemusíte složitě dokazovat své příjmy. Nevadí ani nízké daňové přiznání.
  2. Doba splatnosti se může pohybovat od jednoho roku až po dlouhých 30 let.
  3. Nízká splátka konkurující bance. Garantujeme nízké úrokové sazby, jako v běžných bankovních institucích.
  4. Poskytujeme pro naše klienty rychlé schválení, tuto službu mají všichni a zdarma. Schválení již do 24 hodin.
  5. V případě, že potřebujete koupit nemovitost, pak je tento typ úvěru taktéž vhodný. Úvěr je vhodný pro vlastníky nemovitosti ale i pro ty, kteří si chtějí nemovitost teprve pořídit.
  6. Úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit a to zdarma. Nebudete doplácet žádné poplatky. Tato služba je zdarma.
  7. Tolerujeme záznamy v bankovním i nebankovním registru dlužníků. Není problém, abyste hypotéku získali i přes skutečnost, že máte záznam.

Posted in Web