Změna je život

Konečně přišla na řadu velká změna. Ortodoncie už není jenom nepříjemné sezení u zubaře. Díky celkové problematice přichází na řadu krása a elegance. Úsměv, který bude zářit. Dejte šanci svým zubům. Nestyďte se za to, že je máte a právě naopak, dejte je na obdiv všem.

dentista

Nestyďte se za svá rovnátka

Nosit rovnátka už není v dnešní moderní době nic mimořádného. Stále však tento faktor spousta lidí vnímá jako nějaký negativní prvek. Z těchto důvodů se rovnátka vyrábí také ve verzi takzvané neviditelnosti. Čím méně jsou vidět, tím jsme raději, protože se cítíme příjemněji.

Rovnání zubů
Samotné rovnání zubů je poměrně složitý proces. Celková léčba trvá delší dobu, ovšem výsledek stojí za to. Rovnání zubů je možné u všech věkových skupin. Začíná se většinou již v dospívání, kdy se zuby dají krásně dorovnat, jakmile rostou. U dospělých pacientů jsou již plně vyvinuté, takže tam zase víme, do čeho jdeme.

Mladším ročníkům věnujeme velkou péči. Snažíme se o maximální podporu a pochopení. Vyrobit můžeme barevné typy rovnátek. Dokonce některé mohou být s obrázky. Takovéto typy bývají snímací, často používaný výraz je vyndavací.
U dospělých lidí se většinou setkáváme s plnohodnotnými rovnátky. Nejčastěji se jedná o typ neviditelných rovnátek. Vybrat si můžete například moderní snímací typ Invisalign.
Fixní typy mohou být na bázi kovu nebo jiným způsobem estetické.

zuby

Celý proces má několik různých částí:

  1. Zhotovení potřebné dokumentace.
  2. Seznámení s pacientem.
  3. Následuje vstupní konzultace.
  4. Diskuze o tom, co pacienta obtěžuje, jaké má požadavky a představy.
  5. Další etapou je najít vhodné řešení problémů.
  6. Nezbytné je klinické vyšetření, které nám dá větší a rozsáhlejší podrobnosti o vašem konkrétním chrupu.
  7. Vyhotovení otisků chrupu – nepříjemné leč naprosto nezbytné.
  8. Dokonce i rentgenové snímky jsou zapotřebí, abychom problematiku mohli pochopit z jádra problémů neboli ihned od základu.
  9. Pak už se můžeme domluvit na konkrétní léčbě a na příští schůzce.