Řešení pro vaši postavu, pleť i vlasy v jednom

Chcete udělat něco pro sebe, ale nevíte, kde začít? Máte již měsíce v plánu shodit pár kil, začít se starat o svou pleť, začít se starat o své vlasy, zuby, nehty. Přemýšlíte, jak docílit těch nejlepších výsledků během krátké doby a za co nejméně peněz. Pravděpodobně jste zkoušeli různé diety, krémy, balzámy na vlasy. Nic z toho vám ale nepomáhá, nebo pomáhá jen něco. Občas si říkáte „kéž by existovalo něco, co by mi pomohlo vypadat lépe ze dne na den jako zázračná hůlka Harryho Pottera“. Nemůžeme vám slíbit, že máme řešení, které funguje ze dne na den. Máme však řešení, které má jedno jméno a díky němu můžete mít jak krásnou postavu, kůži, tak vlasy, zuby a pleť. Jako by to neznělo už tak dost úžasně, má to ještě jednu neskutečnou výhodu. Dáme malou nápovědu. Tohle řešení je levné a je v jednom jediném výrobku.

coconut-1125_960_720

Dost už bylo napínání. Prozradíme vám, o které nadpozemské ingredienci je řeč. Jedná se o kokosový olej. Tento zázračný produkt nám byl pravděpodobně anděly doručen přímo z nebe, protože dělá náš život lepší v mnoha směrech. Máte suché a lámavé vlasy bez života? Použijte kokosový olej 1000ml. Potřebuje váš úsměv rozzářit? Každé ráno na 10 minut v ústech převalujte kokosový olej a uvidíte, jak vám zoubky krásně zbělají. Máte podrážděnou suchou kůži či pleť? Namažte se před spaním kokosovým olejem. Můžete ho použít také jako odličovač (jen pozor na umělé řasy, ty by šly dolů i s očními stíny). Navíc tento blahodárný produkt můžete použít v kuchyni. Je to výživná, chutná, a především zdravá a veganská ingredience, kterou můžete použít při smažení, pečení, vaření nebo do salátů. Máte přitom jistotu, že vašemu tělu dodáváte něco, co neobsahuje přísady, barviva a konzervanty. Když ze svého jídelníčku vyřadíte živočišné tuky a nahradíte je kokosovým olejem, můžete si být jisti, že se to odrazí na vaší vysněné letní postavě. Vaše kůže bude zpevněná zevnitř i navenek, a to je přeci ideální!

food-3062139_960_720

Navíc tento blahodárný produkt můžete použít v kuchyni. Je to výživná, chutná, a především zdravá a veganská ingredience, kterou můžete použít při smažení, pečení, vaření nebo do salátů. Máte přitom jistotu, že vašemu tělu dodáváte něco, co neobsahuje přísady, barviva a konzervanty. Když ze svého jídelníčku vyřadíte živočišné tuky a nahradíte je kokosovým olejem, můžete si být jisti, že se to odrazí na vaší vysněné letní postavě. Vaše kůže bude zpevněná zevnitř i navenek, a to je přeci ideální!