Aerárium prodej.

Slyšeli jste někdy název aerárium? Že ne? Ale takové akvárium určitě znáte. Plavou si tam ve vodě rybičky, voda je většinou sladká, ale akvárium může být i mořské s vodou slanou. A co terárium? Také znáte, že? Tam je nějaký had, visí tam na větvi a tváří se, že spí. No a jsme u našeho aerária. Už nám tedy začíná svítat. Aqua je voda, takže akvárium je plné vody s vodními živočichy, nejčastěji tedy těmi rybičkami, terra latinsky znamená země, takže v teráriu jsou hadi, ještěři, pavouci a další potvůrky žijící na naší zemi.

Aerárium

A aerárium značí vzduch, latinsky aer. Vzduch milují rostlinky. Takže je to vlastně taková miniaturní skleněná zahrádečka, kterou si můžeme pověsit, nebo postavit i do těch nejskromnějších rozměrů bytu nebo kanceláře. Máte rádi bytové rostliny, ale není je kam dát? Žádný parapet, malý prostor? Nebo máte obývák plný pokojovek, ale v ložnici je mít nemusíte, přesto toužíte po malé zelené společnici na nočním stolku? A co v kanceláři? Potřebujete občas upřít zrak do zeleně a minutku, dvě, relaxovat? Nebo byste naopak milovali plný byt zeleně, ale kdo by vám o ně pečoval, když jste každý druhý týden na služební cestě? Potom je pro vás aerárium tou správnou a jedinečnou volbou. Stačí si vyhlédnout rostlinku svých snů, navštívit aerárium prodej, připravit květině příjemné prostředí a můžete se kochat, jak krásně prospívá a přitom zdobí vaše vybrané místečko, ať už v bytě, na chatě, nebo na pracovišti. Odjíždíte pracovně pryč na delší dobu? Prostě vezmete celé aerárium a předáte sousedce, nebo kamarádce.

závěsné aerarium

Zalít doma vaši zelenou kámošku určitě pro ně nebude žádný problém, na rozdíl od docházení do bytu a obstarávání desítek rostlin. Do nádoby vybereme rostlinu podle vlastního vkusu, na chatu spíše sukulent, který vydrží delší dobu bez zálivky, ale je možné opravdu volit z nejrůznějších typů rostlin, ačkoli musíme počítat s tím, že pokud se rostlině bude v naší péči opravdu dařit, přibližně za rok přeroste a bude vyžadovat jiné stanoviště. Můžeme tedy vytvořit dopředu odnože, kterými osadíme po čase své aerárium, nebo si pro změnu pořídíme rostlinky jiné. Přerostlou společnici z aerária můžeme někomu darovat v ozdobném květináči a přinést tak ještě radost obdarované osobě. Výběr aerárií je veliký a určitě si každý přijde na své, podle svého stylu a vkusu.