Odpoutejte se od reality a užijte si únikovou hru

Hledáte zábavnou, napínavou a neokoukanou aktivitu pro vás a vaše přátele? Něco, při čem se výborně odreagujete, nebudete muset myslet na práci a povinnosti? Chce to něco nového a zaručeně chytlavého. Odpoutejte se od reality všedních dní, zapomeňte na vaše povinnosti, starosti a problémy a udělejte si čas na pořádnou zábavu v únikové hře escape games Pardubice.

strašidelné přání

Dostaňte se za méně než 60 minut z únikové místnosti. Zvládnete to? Myslíte si, že je to hračka a že trhnete rekord? Přijďte se k nám přesvědčit na vlastní kůži o tom, jaké jsou vaše schopnosti a jestli dokážete společně s vašimi přáteli spojit síly tak, abyste se z místnosti ve stanoveném limitu dostali ven. Čeká na vás skvělý zážitek, nezapomenutelná akce, napětí a spousta přemýšlení. Tahle aktivita vás rozhodně bude bavit!

TEAMBULDINGOVÁ AKTIVITA pro stmelení kolektivu

Úniková hra escape game je vhodná také jako teambuildingová aktivita. Noví kolegové se tak lépe poznají, především v jiném, neutrálním prostředí než jen na pracovišti. Lépe poznají jeden druhého, prolomí se ledy a bude čas na zábavu a hru. Zahrát únikovku si můžete buďto v páru nebo ve skupině až o šesti lidech. Společně tak budete řešit různé hádanky a rébusy, které povedou ke kompletnímu rozklíčování indicie a následnému opuštění místnosti. Budete tak mít možnost aktivně zapojit vaše mozkové buňky, popřemýšlet o souvislostech, a společnými silami řešit hlavolamy a rébusy.

úplněk měsíce

Tak až příště nebudete vědět, do čeho o deštivém víkendu píchnout, vezměte svoje přátele a vyrazte si společně zahrát napínavou únikovou hru podle vybraného tématu, která vám zlepší náladu nejen v deštivém odpoledni a vytrhne vás z reality a stereotypu všedních dnů. Připravte se na vzrušující zážitek a pořádnou akci, na kterou jen tak nezapomenete a budete si ji chtít co nejdříve zopakovat.