Na nic nečekejte a sjednejte si lepší podmínky

Kdo chvíli stál, už stojí opodál. To říká jedno staré české přísloví. U finančních produktů se k tomu však připojí i to, že zaplatíte další, zbytečné částky. Sledovat aktuální dění na trhu, se zkrátka vyplatí. A vyplatí se to i vám, běžné rodině. V posledních měsících se můžeme těšit zejména z nízkých úrokových sazeb u úvěrů a nemusí to být jen úvěry, které jsou sjednávány na pořízení nového bydlení. Nízké úrokové sazby vám může nabídnout i https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/.

ikona

Před několika lety, byly půjčky nabízeny za vyšší úrokové sazby a s kratší lhůtou vyhrazenou pro jejich splacení. Situace se však rapidně změnila a klienti mohou získat celou řadu výhod, pokud si zažádají o nový úvěr. Nový úvěr můžete použít k zaplacení již sjednaných úvěrů, avšak dosáhnete toho, že budete měsíčně splácet mnohem méně. Nový úvěr můžete mít schválený i se třicetiletou dobou splatnosti! Určitě by bylo příjemnější, platit na splátkách nižší částky a mít dostatečnou hotovost i na věci a činnosti, které nám dělají radost. Jak dlouho už jste nebyli na dovolené? Nebo jak dlouho už jste si nemohli dovolit pořízení nového nábytku? To vše se může změnit za velmi krátkou dobu!

Neúčelová hypotéka je výhodná pro svou rychlost vyřízení i proto, že umožňuje flexibilní splácení. V případě, že se vaše rodinné finance upraví, je možné kdykoliv zaslat mimořádnou splátku a můžete i uhradit celou stávající jistinu. Žádný další sankční poplatek vás nečeká a úvěr bude minulostí.

mince

Kontaktní formulář poslouží i pro žádost o nezávaznou kalkulaci. Zjistěte si, jak by vypadalo splácení úvěru ve vašem případě a jaká výše měsíční splátky by se mohla objevit ve vašem rodinném rozpočtu už třeba od příštího týdne! Platit méně může každá rodina!