Jak udržet lásku i po letech vztahu? Jednoduše!

S partnerem/partnerkou jste už spoustu let a bojíte se toho, že se z vašeho vztahu vytratí láska? Bát se nemusíte. Není čeho. Pokud je váš vztah pevný, láska přetrvá. Zde je několik typů, jak tomu napomoci.
Nejdůležitější je přijmout svého partnera takového, jaký je. Nesmíte si myslet, že ho změníte. Nezměníte. Pokud vaše drahá polovička není romantik, nikdy jím nebude. Nepokoušejte se ho/jí měnit. Souvisí s tím však další věc. To, na co on úplně není si vezměte do parády vy. Pokud vás váš drahý miluje, pochopí, že pro vás je to důležité a nebude namítat nic proti tomu, když přijde domů po náročném dni a tam na něj bude čekat dobrá večeře při svíčkách a postel plná okvětních plátků.
pár, prsty, společné tetování
Buďte tolerantní. Ale do jisté míry. Ve vztahu musí být oběma jasné, co tomu druhému vadí doopravdy. Těchto věcí je třeba se vyvarovat a vy si za nimi musíte stát. Nesmíte však vyšilovat a kritizovat za vše! Je třeba tolerovat. Že váš muž přišel o dvě hodiny později z posezení s kamarády, nebo že vaše žena utratila o tisíc korun víc, než slíbila, že za ty krásné hadříky utratí? To přece není nic strašného!
Smějte se. Není nic krásnější než rozesmát svou lásku. A je to to nejdůležitější, co ve vztahu existuje. Vždy budete mít krásný pocit, když toho druhého rozesmějete. A toto je potřeba i po letech. Jistě víte, co na něj platí, máte svoje soukromé vtípky. Buďte šťastní a smějte se. Společně, ale i sobě. Ale jen v dobrém!
srdce z rukou
Naslouchejte. Zmínil se váš přítel/přítelkyně o tom, že by se chtěl podívat na konkrétní zámek? Připravte sami tento výlet a jen mu ho oznamte. Mluví o knize, hře nebo čemkoliv jiném? Pokud máte možnost, pořiďte mu danou věc. Ale jen tak. Ne k narozeninám nebo svátku. Prostě jen tak, protože posloucháte a milujete.
A v neposlední řadě? Nebuďte nároční a nemějte přehnaná očekávání. Všichni jsme jen lidi a nejsme dokonalí. Vztahy ve filmech jsou pouze filmem. Neexistují. Nemějte nereálná očekávání a buďte šťastní z drobností.