Hypotéka bez příjmu pomůže a vyřeší situaci za vás

Kdo očekává a žádá o hypoteční úvěr u bankovní společnosti, musí počítat s tím, že coby žadatel bude muset disponovat s dostatečným příjmem. Dále vše obnáší i zdlouhavý proces dokládání hned několika potvrzení a dokladů. Banka každého žadatele striktně prověřuje. Na verdikt si tak nějaký čas musíte počkat.

bankovky

Pokud však nedisponujete vyšší bonitou, nemůžete v současné době z jakéhokoliv důvodu doložit prokazatelný pravidelný příjem, existuje i tak reálná šance na získání hypotečního úvěru.

V tomto případě je řešením hypotéka bez příjmu. Nicméně zní to až neuvěřitelně, avšak přeci jen je zapotřebí disponovat jistým majetkem. Především se jedná o typ hypotečního úvěru, který je jištěn zástavním právem k nemovitosti. Pozitivní je, že vlastníkem nemovitosti nemusí být žadatel, ale mohou to být rodiče, příbuzní apod. Zkrátka lze takto ručit nemovitostí prostřednictvím třetí osoby.

Pro koho je ideálním řešením tento typ úvěru?

Především je východiskem pro podnikatele, kteří nemusí striktně dokládat daňové přiznání za uplynulý rok, stejně tak je tento druh úvěru vhodný pro začínající podnikatele, kteří nedisponují dostatečně vysokým příjmem. Díky této hypotéce mají možnost získat potřebné finanční prostředky i nezaměstnaní, matky na mateřské dovolené, lidé mající nepravidelné příjmy. Rovněž zažádat u renomované společnosti může ten, kdo nechce z jakéhokoliv důvodu sdělovat své příjmy. Pak je i pro něj hypotéka bez příjmu ideální možností.

české koruny

Přednosti aneb co vše lze získat?

Garance nižší úrokové sazby, která mnohdy konkuruje bankovní nabídce. Benevolence v rámci nahlížení do registru dlužníků apod. Komfort v rámci vyřízení. Vše lze učinit z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře. Peníze je možné získat v co nejkratším možném termínu, tj. do 24 hodin. Potenciální šance na získání až do 70% z odhadované ceny zastavené nemovitosti.