Hledáte dobrého zubaře?

V dnešní době není žádná legrace sehnat dobrého lékaře, a pokud jde o zubního lékaře, je situace v celé republice ještě horší. Noví lékaři nejsou, a proto je pro mnohé občany dostupnost ošetření velice složitá. Je to i váš případ, a hledáte zubaře? Zubař Praha přijímá nové pacienty v moderní klinice, kterou najdete ve Vršovicích, Horních Počaplech a Mělníku. Ošetřit vás mohou mají lékaři, kteří mají několikaletou praxi a všechny potřené atestace.

zubařské nástroje

Začíná to čištěním
Že si má člověk čistit zuby každý den a nejlépe dvakrát, to asi ví všichni. Jenže ruku na srdce – kdo to pravdu dodržuje? Čistit zuby je potřeba precizně, správným kartáčkem a nesmí se zapomínat na použití kartáčku pro čištění mezizubních prostor. To spousta lidí nedělá, a výsledkem jsou kazy, které umí člověka pěkně potrápit. Předejít se tomu dá důkladnou ústní hygienou a dentální hygienou dvakrát ročně, kde vám zuby vyčistí profesionál. I u nás najdete zubní hygienistku, která vašim zubům uleví od plaku a dalších nečistot.

S čím vám pomůžou lékaři?
– Odstranění zubních kazů
– Čištění kanálků, odstraňování cyst
– Trhání zubů
– Zubní implantáty
– Zubní fazety a rekonstrukce zubů
– Trvalé zubní náhrady

V naší klinice ošetříme všechny – dospělé i malé děti. U každého pacienta zaručujeme lidský a profesionální přístup, se kterým se nesetkáte u každého zubaře.

zubař ordinace

Objednejte se hned
Trápí vás nějaké potíže se zuby, a zatím jste nenašli vhodného lékaře? K nám dojíždějí lidé i z druhého konce republiky, protože u nich lékaře nenašli. Objednat se můžete přímo na našem webu pomocí objednávkového formuláře.

Na našich stránkách najdete i ceníky všech našich klinik, cenou za výkon tedy nebudete nepříjemně překvapeni. Některé výkony lze provést na pojišťovnu, jiné si pacient musí hradit sám.
Nebojte se a navštivte naši kliniku, která vám pomůže získat zdravé, čisté a hezké zuby.